Wanneer en hoe moet ik me laten vaccineren?

Voor zowel COVID 19 als de griep geldt dat een vaccinatie aangeraden is voor patiënten vanaf de leeftijd van 65j of bij een onderliggende aandoening zoals diabetes, hart- en vaatziekten, nierproblemen enz... Uitgebreide info hieromtrent kan u vinden op volgende website van de overheid: https://www.laatjevaccineren.be/covid-en-griep-2025

Vraag hieromtrent bij twijfel inlichtingen aan uw behandelend geneesheer.

Update winterperiode 2025-26:

Komende winter gaan we op de praktijk opnieuw een vaccinatiemoment voor zowel COVID als griep aanbieden voor wie dit wenst en dit op zaterdag 25/10/25. Patiënten die een Corona - en/of griepvaccin wensen, kunnen dit, op bovengenoemde dag op de praktijk toegediend krijgen. Binnenkort zullen er via de online agenda hiervoor afspraken opengezet worden die u naar keuze kan inboeken. Gelijktijdige toediening van een griep- en covid-vaccin is mogelijk, uiteraard wel op 2 verschillende plaatsen (bv.: linker- en rechterarm).

Let op: Uw griepvaccin dient u zelf mee te brengen. Dit kan u steeds zonder doktersvoorschrift afhalen bij uw apotheek. Wij voorzien zelf de covid-vaccins op de praktijk, u hoeft deze dus niet zelf te voorzien. Echter is het belangrijk dat u reeds bij het boeken van uw online afspraak voor vaccinaties aangeeft of u al dan niet ook een covid-vaccin wenst toegediend te krijgen. Dit stelt ons in staat om van tevoren een inschatting te maken van het aantal benodigde vaccins. Uiteraard is dit van belang om een zo correct mogelijke bestelling te kunnen plaatsen bij de overheid en bijgevolg verspilling te minimaliseren.